herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Rok 2020 przyniósł ograniczenia w wielu dziedzinach życia. Pandemia koronawirusa pozbawiła między innymi możliwości organizowania jarmarków świątecznych. Dlatego z myślą o wystawcach, ale także klientach przygotowaliśmy Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Szczegółowe informacje na temat jarmarku

Zdając sobie sprawę przez ile miesięcy rzemieślnicy i drobni producenci przygotowywali się do okresu przedświątecznego i Jarmarków Bożonarodzeniowych, Powiat Dzierżoniowski otwiera Wirtualny Jarmark Świąteczny. Wydarzenie, do którego może dołączyć każdy kto pragnie sprzedać swoje wyroby.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w zakładce na oficjalnej stronie powiatu www.pow.dzierzoniow.pl, a także wydarzeniu na profilu facebookowym.

Prezentacje kolejnych wystawców będą pojawiać się od 1 do 31 grudnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.

Aby zgłosić chęć udziału należy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres promocja@pow.dzierzoniow.pl. Więcej informacji na temat e-Jarmarku można uzyskać w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie i pod numerem telefonu 74 831 66 01, 74 832 52 30.

REGULAMIN WIRTUALNEGO JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Lista wystawców: