herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zwooczki – ręcznie robione maskotki z włóczki

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Siedziba: Stare Krasnodęby 15k, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Numer tel.: 504 090 300
adres e-mail: zwooczki@gmail.com

Dostępny asortyment:
Szydełkowe maskotki oraz produkty z bawełnianego sznurka. Maskotki to zarówno przytulanki dla dzieci (misie, króliczki), ale także maskotki dla dużych fanów rękodzieła – wykonuję personalizowane psy, koty, lalki itp. Każda maskotka jest jedyna w swoim rodzaju – wkładam w ich tworzenie swoją pasję, zaangażowanie i dużo czasu, by była dopracowana w każdym szczególe.

Maskotki wykonuję najczęściej na Twoje zamówienie, dlatego często zamieszczone zdjęcia są poglądowe – są to oczywiście moje prace, ale masz możliwość zmiany koloru, rodzaju włóczki, czy też innych szczegółów.

Jeżeli wybranej postaci nie ma w mojej ofercie – napisz do mnie – przecież nie ma rzeczy niemożliwych ;) Wykonuję także produkty ze sznurka – torebki, koszyki, podkładki itp. Korzystam z najwyższej jakości produktów – bawełniany sznurek lub lekkiej przędzy t-shirt typu Premium. Zapraszam na Facebooka.