herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Eliminacje do powiatowego konkursu „Mam Talent”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Dzisiaj na scenie Kinoteatru Zbyszek odbyły się eliminacje do powiatowego konkursu talentów. Reprezentanci szkół ponadpodstawowych z całego powiatu zebrali się, aby wspólnie podzielić się z publicznością i jury swoimi pasjami oraz umiejętnościami. 

Na scenie pojawili się wokaliści, tancerze, muzycy a nawet taekwondziści. W składzie jury zasiedli: wicestarosta dzierżoniowski Andrzej Bolisęga, dyrektor Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury Krzysztof Tokarski oraz przedstawiciel organizacji młodzieżowej Sfera Szymon Kwiecień. 

W powiecie nie zabrakło jednostek wybitnie utalentowanych i każdy występ zachował swój własny, oryginalny styl. Poprzez występy na scenie młodzież nie tylko udowodniła, że pielęgnowanie i rozwijanie swoich pasji wciąż jest żywe wśród młodego pokolenia. Pokazali także wagę spełniania własnych marzeń i rozwoju osobistego, jak również idącą za tym radość. Niemniej pomimo wielu zgłoszeń i zróżnicowanej tematyki do finału mogła przejść jedynie garstka kandydatów.

Decyzją jury kwalifikację do finału uzyskali:

  • Aleksandra Brzuszkiewicz – śpiew,
  • Mateusz Subocz – śpiew,
  • Paweł Kopiec – taniec,
  • Wiktoria Czerwińska, Magda Kałużna, Julia Musiałek – taekwondo.

Zapraszamy także do udziału w Gali Finałowej wydarzenia, która odbędzie się na deskach Kinoteatru „Zbyszek” już w piątek 3 czerwca 2022 .