herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Letni Konkurs Fotograficzny “Powiat w kadrze”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Od dziś do końca sierpnia mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego oraz turyści mogą nadsyłać fotografie do konkursu pod nazwą Letni Konkurs Fotograficzny „Powiat w kadrze”.

Tak jak w poprzednich edycjach czekamy na ciekawe ujęcia, prezentujące wspaniałą przyrodę, architekturę lub krajobrazy powiatu dzierżoniowskiego. Fotografie mogą być wykonane dowolną techniką i sprzętem. Wyzwólcie więc swoją kreatywność i uchwyćcie w kadrze to, co w naszym regionie jest najpiękniejsze.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia 2022 roku przesłać nie więcej niż 5 zdjęć na adres mailowy: promocja@pow.dzierzoniow.pl. Fotografie muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem, miejscowością zamieszkania autora oraz opisem miejsca, w którym zostało wykonane.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 września, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej powiatu www.pow.dzierzoniow.pl oraz na Facebooku.

Wszystkie szczegóły odnośnie tegorocznej edycji fotograficznej zabawy, znaleźć można w Regulaminie Letniego Konkursu Fotograficznego „Powiat w Kadrze”.

Organizatorem Konkursu jest Biuro Promocji Kultury Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

REGULAMIN