herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Mobilne punkty szczepień przeciwko COVID-19 w Powiecie Dzierżoniowskim

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Zachęcamy do skorzystania z mobilnych punktów szczepień, które w najbliższym czasie dostępne będą na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego.

Gilów
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z mobilnego punktu szczepień przeciwko COVID-19, który zorganizowany zostanie w Gilowie. Mobilny punkt dostępny będzie w Remizie OSP Gilów 28 sierpnia w godzinach od 16:00 do 18:00 podczas dożynek. Punkt zapewnia szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

Dzierżoniów
28 sierpnia podczas Miodobrania i 4 września podczas corocznego „Zakończenia wakacji” będzie można zaszczepić się przeciwko Covid-19 w mobilnym punkcie.
Szczepienia bez wcześniejszych zapisów i rejestracji będą wykonywane jednorazową szczepionką Johnson & Johnson. By skorzystać z tej możliwości należy mieć przy sobie dowód osobisty. 28 sierpnia, podczas Miodobrania zapraszamy do Urzędu Stanu Cywilnego, od godziny 13.00 do 17.00. W tych samych godzinach będzie się można zaszczepić w specjalnie przygotowanym namiocie, który znajdziemy na Alei bajkowych Gwiazd podczas „Zakończenia wakacji”.

Pieszyce
28 sierpnia wszyscy chętni mieszkańcy Gminy Pieszyce będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw COVID-19. Bez wcześniejszych zapisów i bez kolejek, ale za to w pełnym zabezpieczeniu sanitarnym.
Wystarczy w sobotę – 28 sierpnia – w godzinach od 09:00 do 16:00 zgłosić się do gabinetu zabiegowego w Przychodni Miejskiej, aby przyjąć szczepionkę i być bezpiecznym w obliczu zbliżającej się kolejnej fali COVID-19.

Jodłownik