herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Powiatowe Love 2022 Walentynkowy Konkurs Fotograficzny

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Tradycyjnie jak co roku Starosta Dzierżoniowski zaprasza do udziału w Walentynkowym Konkursie Fotograficznym "Powiatowe Love 2022" .

Różnorodność przyrody, wyjątkowe widoki oraz niezwykłe położenie Powiatu Dzierżoniowskiego sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla fotografów. Miłośnicy fotografii mają zatem okazję do rozwijania swoich pasji. Zachęcamy do pochwalenia się swoimi dziełami poprzez udział w konkursie. Na nadesłanych zdjęciach powinny się znaleźć architektura, przyroda lub pejzaż z terenu naszego powiatu, a wszystko w klimacie walentynkowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie ukazujące piękno powiatu dzierżoniowskiego na adres mailowy Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie: promocja@pow.dzierzoniow.pl. Zgłoszone zdjęcie należy podpisać imieniem, nazwiskiem, miejscowością zamieszkania autora oraz nazwą lub opisem miejsca w którym zostało wykonane.
Konkurs trwa od 10 do 25 lutego 2022 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 marca 2021 r.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie powiatu oraz na fanpage’u powiatu na Facebooku.

Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „Powiatowe Love 2022”. Do wygrania nagrody rzeczowe.

Organizatorem Konkursu jest Biuro Promocji Kultury Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.