herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Sowi Bieg – ruszyły zapisy

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Drodzy Biegacze, w obliczu wielu nieprzewidywalnych okoliczności, towarzyszących otaczającej rzeczywistości w ostatnich dwóch latach, oczekiwanie na dobre wiadomości ma wymiar szczególny.

Nie chcąc byście czekali dłużej już dziś deklarujemy – WRACAMY do realizacji jednego z najciekawszych wydarzeń biegowych na Dolnym Śląsku. 5 czerwca 2022 roku wystartuje „SOWI BIEG” – bieg przez 3 Miasta.

Niniejszym ponownie uruchamiamy zapisy, w związku z czym prosimy o zwrócenie uwagi na poniższe informacje:
1. Do 23.03.2022 r. istnieje możliwość uzyskania zwrotu opłaty startowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: kontakt@wroactiv.pl.
2. Osoby, które opłaciły start za rok 2020 prosimy o zapisanie się w nowym formularzu. Po wypełnieniu wszystkich danych system „zaksięguje” poprzednią wpłatę. Jeśli Państwo nie dokupią dodatkowego ubezpieczenia, otrzymacie informację, że do zapłaty pozostało 0 zł. Zapis na tym zostanie zakończony i automatycznie znajdziecie się Państwo na liście startowej.
3. Organizator zaplanował dodatkową klasyfikację – GRAND PRIX „PIŁAWSKA SKAŁA” & „SOWI BIEG” – dla uczestników obu biegów, w której zostanie nagrodzonych 5 najlepszych kobiet i mężczyzn.
4. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.  Bieg ma w innym miejscu start i metę.

ZAPISY – link do formularza
PROFIL SOWIEGO BIEGU NA FACEBOOKU

W razie wątpliwości prosimy o kontakt: kontakt@wroactiv.pl

Zapraszamy!
Organizatorzy – Powiat Dzierżoniowski, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Fundacja Wroactive.