herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Turystyczna Wielka Piątka Powiatu Dzierżoniowskiego – wybierz ostatnią atrakcję!

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Od 14 maja do 10 czerwca czekaliśmy na propozycje internautów w ramach akcji „Turystyczna Wielka Piątka Powiatu Dzierżoniowskiego”.

Celem kampanii jest wyłonienie najbardziej popularnych miejsc znajdujących się na naszym terenie, którymi warto chwalić się w kraju i za granicą. Do typowania swoich faworytów zachęcaliśmy mieszkańców, turystów i każdego, kto miał okazję spróbować uroków powiatu dzierżoniowskiego.

Propozycje, które otrzymaliśmy jasno wskazały pierwszą czwórkę największych atrakcji turystycznych. Są nimi: Wielka Sowa, Jezioro Bielawskie, Arboretum w Wojsławicach oraz Młyn Hilberta w Dzierżoniowie.

Trudno natomiast wybrać atrakcję numer 5, ponieważ jest kilka propozycji, które otrzymały podobne poparcie. Są nimi: Pałac w Pieszycach, Aleja Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie, Łysa Góra w Bielawie. Od siebie dołączamy również Pole Golfowe w Jędrzejowicach. Dlatego też zachęcamy do wytypowania z nami największej atrakcji turystycznej nr 5 powiatu dzierżoniowskiego.

Na opinie czekamy do 30 czerwca. Piszcie na adres: promocja@pow.dzierzoniow.pl oraz w komentarzach na fejsbukowym profilu Turystyczna Piątka.