herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

UKS Siódemka Bielawa oficjalnym partnerem Śląska Wrocław

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

UKS "Siódemka" Bielawa oficjalnie odebrała certyfikat partnerskiego klubu WKS Śląsk Wrocław. To ogromne wyróżnienie znaleźć się w gronie skupiającym najlepsze kluby i akademie piłkarskie z Dolnego Śląska.

Celem projektu jest zawiązanie ścisłej współpracy obu klubów oraz stworzenie warunków do kreowania przyszłych mistrzów reprezentujących Akademię Piłkarską WKS Śląsk Wrocław i WKS Śląsk Wrocław, a w przyszłości barwy narodowe.

To właśnie w małych klubach, takich jak UKS Siódemka, najczęściej odkrywane są talenty, to właśnie tutaj zaczynają się piłkarskie marzenia, a zwycięstwa i porażki stają się częścią sukcesu.

Cieszymy się, że jeden z największych i najbardziej zasłużonych klubów w Polsce dostrzegł pracę naszej małej, lokalnej drużyny i umożliwił jej dalszy rozwój.

Uroczystość połączona była z jubileuszem zdobycia Mistrzostwa Polski przez drużynę WKS Śląsk Wrocław w 2012 roku, a na murawie wrocławskiego stadionu rozegrany został mecz WKS Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, zakończony remisem 1:1.