herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Uwaga biegacze! 7 czerwca miał odbyć się GE Aviation Sowi Bieg, ale ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, nie może się on wystartować w tym roku w normalnej formie.

Niemniej tak jak zapowiadaliśmy, dla wszystkich osób, które zapisały się na bieg i nie zrezygnowały z pakietu startowego, mamy niespodziankę w postaci wydarzenia pn. Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg.

Jakie są zasady? Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg odbędzie się w niedzielę 7 czerwca. Każdy posiadacz pakietu startowego, który weźmie udział w wirtualnej edycji imprezy i przebiegnie w tym dniu 12 km, otrzyma od nas oryginalny, odlewany medal. Warunkiem jest oczywiście brak rezygnacji z pakietu startowego.

I teraz najważniejsze – każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki musi udokumentować, że przebiegł 7 czerwca przynajmniej 12 kilometrów na dowolnie wybranej przez siebie trasie. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i dołączyć do niego obraz z aplikacji biegowej (np. Endomondo).

Zdjęcia wraz z potwierdzeniem przebiegnięcia 12 kilometrów, należy opublikować w komentarzach pod postem na profilu Powiatu Dzierżoniowskiego na Facebooku, który pojawi się 7 czerwca o godzinie 10.00. Zdjęcia można publikować do końca dnia imprezy.

Biegacze – szykujcie się więc do Wirtualnego GE Aviation Sowiego Biegu!