herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wsparcie dla opiekunów osób niepełnosprawnych „Opieka wytchnieniowa – edycja 2022” wraz z ofertą pracy w opiece nad osobą niepełnosprawną.

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Jeśli potrzebujesz odpoczynku i wytchnienia od ciągłej opieki nad osobą niepełnosprawną do 16 roku życia bądź osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności możesz bezpłatnie skorzystać ze wsparcia w ramach programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2022”.

Przystępując do programu możesz otrzymać wsparcie w codziennych obowiązkach lub mieć zapewnione czasowe zastępstwo w opiece nad osobą niepełnosprawną. Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie.

Poszukujemy również osób, które chciałby świadczyć usługę opieki w w/w programie nad osobą niepełnosprawną do 16 roku życia bądź ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Praca polega na zapewnieniu czasowego zastępstwa w opiece nad osobą niepełnosprawną i odciążeniu od codziennych obowiązków. Wszelkie informacje o naborze kandydatów można znaleźć na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie.

Ilość miejsc jest ograniczona więc zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji udziela

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie tel. 74 833 98 95