herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wypełnij ankietę i wygraj konkurs DOTu

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Dolnośląska Organizacja Turystyczna wraz z autorką bloga zbierajsie.pl Magdaleną Zbieraj, przygotowała ankietę mającą na celu zbadanie trendów turystycznych 2020 roku wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Za jej wypełnienie przewidziane są ciekawe nagrody.

Jeśli podróżowaliście Państwo w 2020 roku po Dolnym Śląsku w celach turystycznych i macie chwilę wolnego czasu, to zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, dzięki której stworzona zostanie charakterystyka turystów odwiedzających Dolny Śląsk.

Opowiedzcie o miejscach, które podobały się Wam najbardziej, przekażcie informację w jaki sposób się do nich dostaliście oraz jak i czym podróżujecie po Dolnym Śląsku, a także czy sposób ten uległ zmianie w związku z epidemią koronawirusa.

Dla osób, które wypełnią ankietę wraz z otwartym pytaniem konkursowym, przewidziane zostały nagrody w postaci między innymi noclegu w dwuosobowym pokoju na Zamku Grodno.

Aby wziąć udział w ankiecie należy kliknąć w link: bit.ly/ankieta-dls.

Partnerami badania i fundatorami nagród są Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie, Miasto Wrocław i firma Thule.

Regulamin konkursu oraz informacje na temat przechowywania danych osobowych RODO znajdują się pod linkiem: zbierajsie.pl/regulamin-rodo