herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zagraj z nami dla Eleny

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Już w najbliższą niedzielę 28 listopada w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, odbędzie się Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej „Gramy dla Eleny”.

Wystąpi w nim blisko 20 drużyn z wielu miejscowości powiatu i Dolnego Śląska. Wśród gości będzie między innymi drużyna Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

CEL AKCJI CHARYTATYWNEJ
Wydarzenie siatkarskie jest połączeniem sportowej zabawy z akcją charytatywną, która pomoże spełnić marzenia niepełnosprawnej mieszkanki Pieszyc – Eleny. Nasz cel opisany jest dokładnie na zrzutka.pl.

Młoda dziewczyna mimo swoich ograniczeń i wielu życiowych trudności ma dwa marzenia.
Jednym jest zorganizowanie wystawy prac plastycznych jej autorstwa. Drugim natomiast jest posiadanie psa, który nie tylko byłby wspaniałym towarzyszem, ale także stanowiłby element terapii autyzmu, z którym zmaga się Elena.

Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej ma pomóc w spełnieniu tych marzeń. Dochód z wpisowego zespołów, a także z wszystkich licytacji przeznaczony jest na wsparcie akcji charytatywnej.
Warto przyjść na siatkarski maraton i wylicytować dla siebie jeden z interesujących przedmiotów, jakie przekazali ich fundatorzy.

WEŹ UDZIAŁ W AUKCJI
Klub sportowy SKT Tiger Bielawa przekazał na licytację koszulkę klubową, profesjonalne rękawice oraz świetnej jakości torby sportowe.

Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej przekazał na licytację dwie fantastyczne piłki meczowe firmy MOLTEN, model V5M5000. Piłki spełniają wszelkie wymogi FIVB, a ich cena w sklepie to około 240 zł za sztukę.

Na aukcji dostępne będą oczywiście wszystkie prace plastyczne autorstwa Eleny. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

Pierwsza licytacja odbędzie się 28 listopada o godzinie 11:00. Kolejne o każdej pełnej godzinie aż do 17:00.