herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

100 lat niepodległości. Jest logo i strona na facebooku

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Zwycięzcą konkursu na logo promujące szereg imprez we wszystkich gminach powiatu dzierżoniowskiego związanych z obchodami rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości został Maciej Bogdanowicz.

Konkurs został ogłoszony przez Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie. Do oceny zostało nadesłanych 11 prac. Komisja złożona z przedstawicieli koordynatorów z poszczególnych gmin podjęła decyzję jednogłośnie. Pod uwagę były brane: pomysł, uniwersalność i funkcjonalność loga oraz walory graficzne.

Nagrodę zwycięzcy 29 czerwca wręczył starosta Janusz Guzdek. – Koncepcja loga powstawała przez parę dni. Nim zasiadłem do stworzenia jej graficznej wersji starałem się dobrze ją sobie wyobrazić i przemyśleć szczegóły – mówi Maciej Bogdanowicz.

Zwycięskie logo pojawi się na stronie internetowej, plakatach i innych materiałach graficznych wydawanych w trakcie obchodów przez gminy powiatu.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców na naszą stronę facebookową – 100 Lat Niepodległości, którą stworzyliśmy specjalnie po to, aby znalazły się na niej wszystkie informacje związane z uroczystościami i przygotowaniami do nich w powiecie.