herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Bal Starosty

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Zapraszamy do udziału w Balu Starosty 2020 - jedynym tego rodzaju wydarzeniu w Powiecie Dzierżoniowskim. Odbędzie się on 1 lutego 2020 roku w Sali Splendor w Bielawie.

Rok 2020 będzie w powiecie dzierżoniowskim rokiem zwierząt bezdomnych. Przez dwanaście miesięcy będziemy zajmować się tą ważną społecznie kwestią. W tym czasie odbędzie się wiele inicjatyw poświęconych temu tematowi. Będziemy również informować i edukować, w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do polepszenia losu zwierząt, które nie mają własnego domu.

Pierwszym wydarzeniem będzie Bal Starosty, którego tematem przewodnim będzie właśnie pomoc bezdomnym zwierzętom. Podczas tego wydarzenia, które zostało zaplanowane na 1 lutego 2020 roku, nastąpi inauguracja wszystkich zaplanowanych działań społecznych i edukacyjnych.

Bal Starosty będzie okazją do świetnej zabawy, nawiązania nowych znajomości oraz do włączenia się w pomoc stowarzyszeniom z naszego powiatu, które na co dzień zajmują się opuszczonymi zwierzętami.

W ramach balu zaplanowano wiele atrakcji i niespodzianek, które zdradzimy nieco później. Jedną z nich będzie wręczenie tytułu Ambasadora Powiatu Dzierżoniowskiego.

Organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, w kwestii szczegółów można kontaktować się z Anną Ogrodowicz, kierownikiem tego biura, pod numerem telefonu tel. 74 831 66 01 (wew. 108) e-mail: ogrodowicza@pow.dzierzoniow.pl lub promocja@pow.dzierzoniow.pl