herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Siatkarze Bielawianki pokonują MUKS Ziemia Milicka 3:0

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

19 października odbył się mecz czwartej kolejki II ligi siatkówki mężczyzn pomiędzy KS Bielawianka Bester Bielawa a MUKS Ziemia Milicka Milicz. Było to bezpośrednie spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli.

Drużyna z Milicza zajmowała szóstą, a Bielawianka siódmą lokatę. Już pierwszy set pokazał, że gospodarze przystąpili do meczu bardzo zmotywowani. Zakończył się on zwycięstwem zespołu Bielawianki Bester 25:19.

Druga partia to gra punkt za punkt, dopiero w końcowej fazie seta bielawskiej drużynie udało się odskoczyć na kilka punktów i ostatecznie wygrać seta 25:21.

Kolejny set to całkowita dominacja Bielawianki, zakończona zwycięstwem gospodarzy 25:17. Ostatecznie wynik spotkania to 3:0 dla KS Bielawianki Bester Bielawa.

Po czterech kolejkach drużyna Bielawianki zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został przyjmujący gospodarzy Krzysztof Mazur. Kolejny raz mecz Bielawskich siatkarzy przyciągnął na trybuny wielu kibiców, którzy aktywnie wspierali swoją drużynę.

Już dziś zapraszamy na kolejny mecz siatkarskiej Bielawianki, który odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 18:00. Tym razem przeciwnikiem będzie MKS Ikar Legnica. Bielawianka swoje mecze rozgrywa w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie przy ul. Grota Roweckiego.