herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Będzie się działo w powiecie!

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Najbliższy weekend będzie obfitował w różnego rodzaju wydarzenia. Odbędą się zawody sportowe, koncerty i inne eventy kulturalne.

Sobota i niedziela mieszkańcom Piławy Górnej i Pieszyc upłyną pod znakiem Dni Miast. Na scenach pojawią się między innymi O.S.T.R., Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Bayer Full.

Przy okazji XXIV Dni Piławy Górnej będzie można zwiedzić Kopalnię Piława Górna. W programie między innymi loteria fantowa, gry i zabawy.

Pieszyce w sobotę zapraszają również do kibicowania uczestnikom II Biegu Tkacza, a Gmina Dzierżoniów zaprasza do Owiesna na Spotkania z Kulturą i Historią na Zamku w Owieśnie. W Niemczy zaś swoje umiejętności zaprezentują koszykarze Śląska Wrocław, z którymi można będzie potrenować.

Niedziela w Dzierżoniowie rozpocznie się Turniejem Piłki Nożnej dla roczników 2010-2012, a w Bielawie zakończy koncertem Klubu Poetycko-Muzycznego LIRYKA.

Szczegóły wszystkich wydarzeń TUTAJ.

Informujemy również, że występ Stand-Up Comedy Pawła Chałupki został przeniesiony z poniedziałku 17.06.2019r. na 17.10.2019r.