herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Centrum logistyczne firmy Domino Polska – otwarte

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

11 kwietnia na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego centrum logistycznego, którego inwestorem jest firma Domino Polska.

W wydarzeniu wziął udział między innymi Starosta Dzierżoniowski Grzegorz Kosowski, który pogratulował właścicielom firmy realizacji jednej z największych tegorocznych inwestycji na terenie powiatu.

– Ta wspaniała inwestycja jest kolejnym bardzo ważnym krokiem w rozwoju firmy, która na przestrzeni minionych lat z poziomu mikroprzedsiębiorstwa, osiągnęła skalę międzynarodową. Należy to tym bardziej docenić, ponieważ Domino Polska jest firmą rodzinną, pochodzącą z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego – powiedział starosta Grzegorz Kosowski.

Budowany od wiosny 2018 roku obiekt prezentuje się wspaniale, a do tego jest nowoczesny i bardzo funkcjonalny. Położona w pobliżu Alei św. Jana Pawła II hala posiada powierzchnię 10.500 m2 i przewiduje tak zwane wysokie składowanie towarów. Centrum logistyczne służyć będzie nie tylko właścicielowi hali, czyli firmie Domino, ale także innym podmiotom.