herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2019

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych "Tratwa", Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella" oraz Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie, zapraszają na spotkanie informacyjno-animacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych udziałem w Programie Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2019.

Jeśli:
• macie pomysł na działanie lokalne,
• chcecie zrobić ciekawe wydarzenie,
• szukacie sposobu na rozwinięcie zainteresowań,
• mieszkacie i działacie na terenie Dolnego Śląska,
to przyjdźcie na spotkanie i poznajcie Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw – Program, który realizujemy już po raz drugi w województwie dolnośląskim.

Zbliża się kolejny nabór wniosków, w którym możecie zdobyć mikrodotacje/wsparcie realizacji lokalnych przedsięwzięć do 5.000 zł

W naborze mogą wziąć udział:
– młode organizacje pozarządowe (wpisane do KRS/właściwego rejestru nie wcześniej niż 30 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, których roczny przychód nie przekracza 25 tys. zł);
– grupy nieformalne składające się z minimum trzech pełnoletnich osób, wspólnie realizujących lub chcących realizować działania w sferze pożytku publicznego, zamieszkujących na terenie Dolnego Śląska;
– grupy samopomocowe, czyli dobrowolny zespół osób, którego aktywne działanie skierowane jest na rozwiązywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków, zamieszkujących na terenie Dolnego Śląska.

Ogłoszenie konkursowe zostanie opublikowane w dniu rozpoczęcia naboru, czyli 9 września 2019 roku, a sam nabór potrwa do 22 września 2019 roku.
Dokumentacja konkursowa dostępna będzie na stronie internetowej www.maleinicjatywy.pl w zakładce DOKUMENTY 2019.

Spotkanie informacyjno-promocyjne odbędzie się 9 września 2019 roku, w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie ul.Świdnicka 38, pokój 213 i rozpocznie się o godzinie 15:00.