herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs „Czad i ogień – obudź czujność” rozstrzygnięty

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Znamy zwycięzców konkursu ogłoszonego przez starostę dzierżoniowskiego i komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, w którym 20 mieszkańców powiatu otrzyma czujniki tlenku węgla.

Konkurs jest jednym z działań prewencyjnych kampanii społecznej pn. „Czad i ogień – obudź czujność” realizowanej na terenie powiatu dzierżoniowskiego. Kampania ma uświadomić mieszkańcom, jakie są przyczyny i skutki powstawania pożarów i zatruć tlenkiem węgla oraz zachęcić do stosowania czujników tlenku węgla w swoich domach i mieszkaniach.

Na konkurs napłynęło 125 wypełnionych ankiet. Spośród nich wylosowano 20 ankiet, których właściciele otrzymają czujniki tlenku węgla ufundowane przez Stowarzyszenie „Bezpieczna Gmina – Bezpieczny Powiat” w Dzierżoniowie.

Zwycięskie ankiety wylosowano podczas II edycji „Powiatowego konkursu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej”, który odbył się 23 listopada w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie.

Wręczenie nagród odbędzie się 4 grudnia o godz. 12.00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, w sali widowiskowej przy ul. Świdnickiej 23 w Dzierżoniowie.

Lista zwycięzców:

1. Ryszard Zawada
2. Marcin Perliński
3. Wiktoria Handwerkier
4. Bożena Matyszczuk
5. Agnieszka Markiewicz
6. Urszula Trela
7. Jarosław Wróblewski
8. Anna Paluch
9. Zbigniew Wiszniewski
10. Joanna Czaderna
11. Krystyna Patrzykąt
12. Agnieszka Kowalska
13. Andżelika Bobrowska
14. Stanisława Zięba
15. Marta Dreszer
16. Krystyna Szustak
17. Tymoteusz Dojnikowski
18. Mateusz Lasota
19. Katarzyna Gołębiowska
20. Andrzej Kłos