herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie ogłasza Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego.

Autorzy trzech najpiękniejszych wieńców otrzymają nagrody pieniężne – 1000 złotych za I miejsce, 700 złotych za II miejsce i 500 złotych za III miejsce.
Najpiękniejszy wieniec będzie reprezentował Powiat Dzierżoniowski na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 5 września w Domaniowie.

Zgodnie z regulaminem konkurs adresowany jest do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. W konkursie mogą brać udział jedynie wieńce tradycyjne, posiadające kształt korony i wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu, czy sztucznych kwiatów).

Karty zgłoszenia do konkursu wraz ze zdjęciami wykonanego wieńca należy przesyłać mailem na adres promocja@pow.dzierzoniow.pl lub składać osobiście w siedzibie organizatora: Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27 (pok. 304), 58-200 Dzierżoniów.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 25 sierpnia 2021 roku o godzinie 15:00.

Więcej informacji o konkursie w poniższym regulaminie oraz pod numerem telefonu: 74 832 36 62.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA
REGULAMIN
ZARZĄDZENIE STAROSTY