herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego Grzegorz Kosowski ogłasza Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Powiatu Dzierżoniowskiego.

Autorzy trzech najpiękniejszych wieńców otrzymają nagrody pieniężne w wysokości – 1500 złotych za I miejsce, 1000 złotych za II miejsce i 700 złotych za III miejsce.

Najpiękniejszy wieniec będzie reprezentował Powiat Dzierżoniowski na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 11 września w Udaninie (powiat średzki).

Zgodnie z regulaminem konkurs adresowany jest do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. W konkursie mogą brać udział jedynie wieńce tradycyjne, posiadające kształt korony i wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu, czy sztucznych kwiatów).

Karty zgłoszenia do konkursu wraz ze zdjęciami wykonanego wieńca należy przesyłać mailem na adres: promocja@pow.dzierzoniow.pl w terminie do 30.08.2022 roku do godziny 14:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 2 września.

Więcej informacji o konkursie w poniższym regulaminie oraz w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie (Rynek 27, pok. 304) pod numerem telefonu: 74 832 36 62.

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIA
REGULAMIN KONKURSU WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH
ZARZĄDZENIE STAROSTY
KLAUZULA RODO