herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Kreatywnie o bezpieczeństwie – konkurs plastyczny

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starosta Dzierżoniowski zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Jestem bezpieczny w Powiecie Dzierżoniowskim”. Jest on skierowany do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, a także podopiecznych specjalnych placówek oświatowych.

Przedsięwzięcie podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy przedszkolno-szkolny odbywać się będzie na terenie placówki oświatowej, a jego celem jest wyłonienie trzech najlepszych prac z poszczególnych grup wiekowych. W drugim – powiatowym etapie, wyłonione zostaną trzy najlepsze prace z każdej grupy wiekowej. Wyniki konkursu poznamy 4 czerwca, a szczegółowe informacje na jego temat znaleźć można w załączonym do informacji regulaminie.

Głównym celem konkursu plastycznego jest rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań, istniejących zagrożeń oraz pogłębianie znajomości zasad zapewniających bezpieczeństwo każdemu człowiekowi.
Więcej szczegółów na temat konkursu udziela koordynator projektu – Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie – tel. 74-832-52-27, e-mail: dzierzoniow@czkw.wroc.pl.

Załączniki:
REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
ZAŁĄCZNIK NR 1
ZAŁĄCZNIK NR 2