herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Najlepsi księgowi… tylko w Ekonomiku!

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

W siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Wielkopolski w Poznaniu odbyła się Gala XIII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród laureatom i finalistom konkursu.

Z 291 uczestników, którzy przystąpili do tegorocznej edycji turnieju do finału zakwalifikowało wyłącznie 15-tu. Wśród nich byli również uczniowie z Zespołu Szkół Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie. Udało im się nie tylko pomyślnie przejść kwalifikacje, ale i zająć wysokie, prestiżowe miejsca.

Zwycięzcą XIII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego został uczeń klasy IV technikum ekonomicznego w Zespole Szkół Nr 3 im. Kombatantów RP w Dzierżoniowie – Paweł Nowak , natomiast drugi z naszych uczestników – Dominik zajął 4 miejsce.

Gorąco gratulujemy wygranej oraz ogromnej wiedzy w zakresie rachunkowości, jak również determinacji w zmaganiach turniejowych.
Paweł i Dominik, oprócz nagrody rzeczowej, otrzymali również propozycję płatnego stażu w renomowanych poznańskich firmach.