herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Oferta dla absolwentów gimnazjum

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Trwają XX Prezentacje Publicznych Szkół Ponadgimnazjalnych. Impreza organizowana przez Zespół Szkół nr 3 w Dzierżoniowie ma pomóc gimnazjalistom w wyborze przyszłej szkoły.

Uroczyste otwarcie prezentacji nastąpiło 17 marca, a dokonał go starosta Janusz Guzdek. Wzięli w nim udział przedstawiciele władz powiatu oraz miast i gmin w osobach wójtów i burmistrzów, a także dyrektorzy szkół i instytucji oświatowych.

Prezentacje potrwają do 18 marca. Podczas tej dwudniowej imprezy tegoroczni absolwenci gimnazjum w jednym miejscu będą mogli uzyskać informacje o wszystkich publicznych szkołach ponadgimnazjalnych z terenu powiatu dzierżoniowskiego i proponowanych przez nie kierunkach nauczania w nadchodzącym roku szkolnym oraz porozmawiać z uczącą się w nich młodzieżą. Impreza z pewnością ułatwi gimnazjalistom wybór przyszłej szkoły.

Swoją ofertę prezentuje też Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Stoiska można odwiedzać do godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do Zespołu Szkół nr 3 w Dzierżoniowie przy ul. Słowiańskiej 6 (Ekonomik) tegorocznych absolwentów gimnazjów i ich rodziców!

Informacje na temat naboru do szkół ponadgimnazjalnych 2016/2017