herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Podziękowania za 29. finał WOŚP w Powiecie Dzierżoniowskim

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

9 lutego do Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaproszeni zostali przedstawiciele sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które organizowały 29. finał na terenie naszego powiatu.

Podziękowania z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Jacka Grzebielucha i starosty Grzegorza Kosowskiego otrzymali przybyli na spotkanie szefowie sztabów w Bielawie, Łagiewnikach i Ostroszowicach.

Tego dnia na spotkaniu nie mogli być obecni przedstawiciele sztabów WOŚP w Dzierżoniowie i Piławie Górnej. Statuetka z podziękowaniem dla dzierżoniowskiego sztabu już dotarła, a wręczył ją wicestarosta Andrzej Bolisęga. W najbliższym czasie podziękowania zostaną przekazane również na ręce szefa sztabu WOŚP w Piławie Górnej.

Tegoroczny finał akcji, ze względu na pandemię, odbył się w formie wirtualnej, ale pieniądze, które udało się zebrać również w Powiecie Dzierżoniowskim były jak najbardziej realne. Mieszkańcy naszego terenu jak co roku chętnie przyłączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całość zebranych funduszy zostanie przeznaczona dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dziękujemy za wielkie serca i okazaną pomoc. Do zobaczenia już za rok!