herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Powiat Ma Talent – ostatnie eliminacje

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

W ostatnich dniach odbyły się kolejne eliminacje do finału konkursu „Powiat Ma Talent”.

Tym razem swoje uzdolnienia zaprezentowali w wewnątrzszkolnych eliminacjach uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie, a także Zespołów Szkół nr 1 i 2 w Dzierżoniowie.

W eliminacjach wzięło udział wielu uczniów, ale do wielkiego finału, który odbędzie się w listopadzie, może zakwalifikować się trzech reprezentantów każdej ze szkół. O wynikach eliminacji poinformujemy w osobnym artykule.

„Powiat Ma Talent” to konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego. Jego celem jest pokazanie, jak wielu uzdolnionych młodych ludzi posiada nasz region.

Jest to okazja dla młodzieży, aby pokazać co potrafią między innymi w tańcu, śpiewie, grze na dowolnym instrumencie, małej formie scenicznej, recytacji, kabarecie, występach sportowych czy akrobatycznych. Finał „Powiat Ma Talent” odbędzie się w Centrum Kultury w Pieszycach 21 listopada.

Warto wziąć udział i pokazać talent, ponieważ zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają czeki o wartości:
I miejsce – 2000 zł,
II miejsce – 1000 zł,
III miejsce – 500 zł.