herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Powiat Ma Talent – prezentacja uczestników

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Już wkrótce poznamy zwycięzcę pierwszej edycji konkursu „Powiat Ma Talent”, która ze względu na pandemię COVID-19 została zorganizowana w wersji wirtualnej.

Celem konkursu jest promocja talentów, którymi mogą pochwalić się młodzi ludzie z Powiatu Dzierżoniowskiego. Co chwilę przecież dowiadujemy się o sukcesach osiąganych w kulturze, sporcie i wielu innych dziedzinach przez lokalną młodzież. Dla uczniów jest to więc dodatkowa szansa na pokazanie co potrafią.

Swoich reprezentantów wystawiła do konkursu każda szkoła ponadpodstawowa prowadzona przez Powiat Dzierżoniowski. Uczestnicy, występujący indywidualnie lub zespołowo, przygotowali nagrania wideo, w których prezentują swoje talenty. Wśród nadesłanych propozycji dominuje śpiew, ale mamy także uczestników, którzy pochwalili się swoimi umiejętnościami iluzjonistycznymi, w szybkim układaniu Kostki Rubika, w rysowaniu czy w grze zręcznościowej Diablo.

Od dzisiaj, na profilu Powiatu Dzierżoniowskiego na Facebooku oraz na stronie pow.dzierzoniow.pl, będziemy prezentować filmy, które nadesłali uczestnicy Wirtualnego Konkursu „Powiat Ma Talent”. Wszystko po to aby każdy mógł zobaczyć niesamowite występy młodych i utalentowanych osób.

Zwycięzcę konkursu wyłoni jury, a wyniki poznamy do 28 maja. Zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają czeki o wartości:
I miejsce – 2000 zł,
II miejsce – 1000 zł,
III miejsce – 500 zł.

Dzisiaj prezentujemy dwóch pierwszych uczestników. Są nimi Agnieszka Letniowska, która wykonała utwór Adele – „When We Were Young” oraz Michał Sztuka, który zaczaruje Was umiejętnościami iluzjonistycznymi. Dobrej zabawy!

Agnieszka Letniowska

Michał Sztuka