herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Prezent mikołajkowy dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Niesamowity prezent mikołajkowy otrzymał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Piławy Górnej. W budynku Ośrodka zawsze występował problem z odpowiednim ciśnieniem wody. Na górnych piętrach tego dużego obiektu często w ogóle nie można było z niej korzystać.

Problem dostrzegła firma Wilo Polska, która ufundowała zestaw hydroforowy o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych wraz z pakietem przeglądów do 2024 roku. Dzięki tym nowoczesnym i ekologicznym pompom, ciśnienie wody jest teraz optymalne na terenie całego Ośrodka. Co ważne nie powodują one zmniejszenia ciśnienia wody w sąsiednich budynkach.

Oficjalne przekazanie zestawu hydroforowego odbyło się z udziałem przedstawicieli firmy Wilo Polska, starosty Grzegorza Kosowskiego i dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piławie Górnej.

Goście wzięli również udział w zabawie mikołajkowej, którą przygotowali specjalnie na tę okazję nauczyciele i podopieczni Ośrodka. Starosta oraz fundatorzy pomp przekazali również dzieciom z okazji mikołajek paczki ze słodyczami.