herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Spędź wakacje w Powiecie Dzierżoniowskim

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

„Wakacje 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim” to nowa kampania promocyjno-turystyczna regionu.

Kampania , która ma na celu promocję walorów turystycznych i rekreacyjnych powiatu dzierżoniowskiego, propagowanie aktywności fizycznej jak i promowanie działań gmin, stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji na rzecz spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym.

Kampania jest skierowana zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych, do mieszkańców powiatu jak i do turystów. Wykorzystując wszystkie możliwe kanały komunikacji przez całe wakacje zamierzamy aktywnie promować ciekawe wydarzenia, które odbędą się w powiecie jak i atrakcje, zabytki, trasy rowerowe i turystyczne, jakie w czasie wakacji warto u nas odwiedzić.
W ramach projektu zaplanowano również konkursy i wyzwania, które będą publikowane cyklicznie.

Wszystkie działania prowadzone w ramach kampanii zostaną oznaczone hasztagiem #wakacje2020wpowieciedzierzoniowskim.

Chcielibyśmy włączyć w działania promocyjne mieszkańców, a także turystów odwiedzających nasz region. To właśnie oni są naszymi najlepszymi ambasadorami. Zebrane przez tych kilka wakacyjnych tygodni materiały pozwolą również na stworzenie nowego folderu promocyjnego powiatu.

Jeśli więc jesteś organizatorem interesującego wydarzenia, które odbędzie się podczas wakacji w powiecie dzierżoniowskim, podziel się z nami informacją na jego temat. Czekamy również na propozycje waszych ulubionych tras spacerowych, rowerowych, biegowych i rolkowych, a także waszych ulubionych form spędzania wolnego czasu w naszym powiecie.

Wszystko opiszemy w wydarzeniu na Facebooku „Wakacje 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim”, na stronie pow.dzierzoniow.pl oraz w mediach.