herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Spełnili marzenia dzieci z rodzin zastępczych

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Sukcesem zakończyła się akcja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie „Zostań Mikołajem dla dzieci z rodzin zastępczych”. Dzięki otwartości wielu osób udało się obdarować wymarzonym prezentem ponad 50 dzieci.

Spotkanie świąteczne będące zwieńczeniem prowadzonej w grudniu akcji odbyło się 21 grudnia w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie. Podczas spotkania paczki mikołajkowe otrzymało ponad 50 dzieci z pieczy zastępczej.

PCPRiOZ serdecznie dziękuje firmom: Pattonair Poland, Trafistel, Gremar, Salonowi Urody Nefretete, Klubowi Fitness Piękni i Zdrowi, a także Urzędowi Miasta w Dzierżoniowie, Powiatowemu Urzędowi Pracy w Dzierżoniowie oraz wszystkim Mikołajom, którzy chcieli pozostać anonimowi.

Słowa uznania należą się także rodzinom zastępczym, które czuwały nad wykonaniem listów z marzeniami, zaangażowały się w przygotowanie świątecznych przysmaków oraz zadbały o dobre nastroje podczas spotkania.

– Mamy nadzieję, że zakończona dużym sukcesem inicjatywa stanie się naszą tradycją i z roku na rok będziemy mogli obserwować powiększające się grono Mikołajów i rosnącą liczbę spełnionych dziecięcych marzeń – mówi Elżbieta Jabrzyk, dyrektor PCPRiOZ w Dzierżoniowie.