herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Szkolenie z zasad księgowości oraz rozliczania projektów pozarządowych

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad księgowości oraz zasad rozliczania projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe w ramach otwartych konkursów ofert.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada (środa), od godziny 14:00 do 16:00 w Starostwie Powiatowym przy ulicy Świdnickiej 38 (sala 213, II piętro).

Organizatorem szkolenia jest Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie – Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich wraz z Fundacją Merkury, która zapewnia eksperta prowadzącego księgowość dla wielu organizacji.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: so@pow.dzierzoniow.pl lub tel. 74 832 52 29 do 22 listopada 2021 r.

W związku z wymogami sanitarnymi uczestnicy szkolenia zobowiązani są do używania maski zakrawającej usta i nos, zdezynfekowania rąk przed wejściem na salę szkoleniową oraz zachowywania dystansu społecznego od innych uczestników podczas szkolenia i w ciągu komunikacyjnym. Ze względu na sytuację epidemiczną ilość miejsc jest ograniczona.