herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

VII Powiatowy Konkurs Kartek Wielkanocnych

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza uczniów szkół z terenu powiatu dzierżoniowskiego do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Termin przyjmowania prac mija 14 marca.

Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką kartki świątecznej zawierającej motyw kojarzący się ze Świętami Wielkanocnymi. Prace będą oceniane w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Wszystkie elementy kartki powinny być wykonane własnoręcznie, a jej rozmiar nie może przekroczyć formatu A5 (148mm x 210mm). Z tyłu pracy należy przykleić metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora pracy, nazwę szkoły, jej typ i klasę.

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy składać do 14 marca do godz. 15.30 w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie (Rynek 27, II piętro, pokój 207).

Najładniejsze kartki zostaną nagrodzone przez jury. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na marcową sesję Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, na której otrzymają dyplomy i nagrody pieniężne.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela pracownik Wydziału Edukacji i Kultury – Beata Stefańczyk, tel. (74) 832 18 62.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego pow.dzierzoniow.pl  w zakładce „Edukacja, kultura i sport”– Imprezy kulturalne.

kartki