herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wakacje pod hasłem „Zdrowo i aktywnie”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

UKS Siódemka Bielawa zakończyła intensywny, pełen wrażeń obóz kondycyjno–zdrowotny. Podczas tygodniowego pobytu dzieci miały okazję aktywnie spędzać wakacyjny czas. Każdy dzień wyróżniał się innymi atrakcjami przygotowanymi przez trenerów, nie było czasu na nudę!

Codziennie czas wypełniały dzieciom treningi poprawiające kondycję i motorykę, dzięki czemu każdy z uczestników podniósł swoją wydolność i koordynację ruchową. Dzieci rozegrały mecze piłki nożnej z Polonią Świdnica, ale także miały możliwość rozegrania pierwszego turniej piłki plażowej.

Swoje siły uczestnicy regenerowali nie tylko na basenie, ale również podczas zabaw w parku rozrywki. Dzieci wzięły także udział w lekcji historii, zwiedzając Muzeum Militariów w Witoszowie Dolnym, gdzie znajduje się zbiór ciekawych eksponatów o tematyce historycznej.

Mnóstwo konkursów wypełniało czas małym uczestnikom, od konkursu plastycznego, po konkursy sprawnościowe, w których każdy zdobył pamiątkowy medal.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkową statuetkę, która zawsze będzie przypominać mile spędzony czas podczas obozu. Miejmy nadzieję do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! Pełna relacja z obozu na Facebooku (profil UKS Siódemka Bielawa).

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Dzierżoniowskiego.

Michał Gendera
UKS Siódemka Bielawa