herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Walentynki na sportowo

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Walentynkowy Sowi Bieg to alternatywna propozycja Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie na spędzenie nie tylko Dnia Zakochanych, ale całego weekendu.

Para jadąca na rowerach i trzymająca się za ręce. W tle zachód słońca

Przyjęło się, że Dzień Zakochanych spędzamy w kinie, teatrze lub w restauracji. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nawet dla tak oczywistych rozwiązań warto znaleźć alternatywę. Zamiast popadać więc w nostalgię za minionymi czasami, zachęcamy Was do spędzenia Walentynek w sportowym duchu.

Walentynkowy Sowi Bieg wystartował w piątek 12 lutego o godz. 9.00, a zakończy się w niedzielę 14 lutego o godz. 20.00. Przez cały ten czas możecie wziąć w nim udział biegnąc, jadąc na nartach, konno czy na rowerze. Do pokonania jest dystans 10 kilometrów na wybranej przez Was trasie. Dla każdego kto tego dokona mamy medal, a dla tych którym podczas biegu uda się wytyczyć na mapie kształt serca otrzymają dodatkowe Walentynkowe upominki.

Wskazany jest bieg w parze ale singli również zachęcamy do zabawy, kto wie może podczas weekendowej „przebieżki” znajdziecie miłość swojego życia? Jeśli nie, to i tak warto, bo sport to zdrowie.

Po zrealizowaniu wyzwania wrzucajcie zdjęcia z trasy w wydarzeniu Walentynkowy Sowi Bieg lub u siebie na profilach z hashtagiem #walentynkowysowibieg2021.