herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Walentynkowy Konkurs Fotograficzny „Powiatowe Love 2021”

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Powiat Dzierżoniowski, jak co roku, zaprasza do udziału w Walentynkowym Konkursie Fotograficznym, pn.: „Powiatowe Love 2021”.

ujęcie zabytkowego muru w Dzierżoniowie z widocznym na nim sercem ze śniegu.

Tereny powiatu dzierżoniowskiego obfitują w urzekające miejsca i przepiękne krajobrazy. Tutaj przez cały rok można szlifować swoje umiejętności fotograficzne i osiągać znakomite efekty. Jak widać po zdjęciach nadesłanych do konkursów z ubiegłych lat, nasi mieszkańcy z wielką przyjemnością, ale też wykazując się niezwykłymi umiejętnościami, talentem i „okiem” do fotografii, tworzą niezwykłe prace. Zachęcamy do udziału w konkursie, zwłaszcza, że robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie ukazujące piękno powiatu dzierżoniowskiego na adres mailowy Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie: promocja@pow.dzierzoniow.pl. Zgłoszone zdjęcie należy podpisać imieniem, nazwiskiem, miejscowością zamieszkania autora oraz nazwą lub opisem miejsca w którym zostało wykonane.
Konkurs trwa od 8 do 26 lutego 2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 marca 2021r.
Wyniki zostaną ogłoszone na stronie powiatu pow.dzierzoniow.pl oraz na fanpage’u powiatu na Facebooku. Wszystkie szczegóły znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „Powiatowe Love 2021”. Do wygrania nagrody rzeczowe.

Organizatorem Konkursu jest Biuro Promocji Kultury Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.