herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Biegacze! Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg. Mamy nadzieję, że trenujecie i weźmiecie udział w naszej sportowej zabawie.

Jak wiadomo, ze względu na obostrzenia sanitarne w związku z koronawirusem, tradycyjny GE Aviation Sowi Bieg został przełożony na 2021 rok, więc mamy nadzieję, że edycja wirtualna sprawi wam wiele frajdy.

Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg odbędzie się w niedzielę 7 czerwca i jest adresowany przede wszystkim do posiadaczy pakietów startowych na GE Aviation Sowi Bieg (ważność pakietów startowych wykupionych na tegoroczną edycję została uczestnikom automatycznie przedłużona na bieg w 2021 roku).

Każdy posiadacz pakietu startowego, który 7 czerwca weźmie udział w wirtualnej edycji imprezy i przebiegnie minimum 12 km, otrzyma od nas oryginalny, odlewany medal.
Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki musi udokumentować, że przebiegł 7 czerwca wymaganą liczbę kilometrów na dowolnie wybranej przez siebie trasie. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i dołączyć do niego obraz z aplikacji biegowej (np. Endomondo).

Zdjęcia wraz z potwierdzeniem przebiegnięcia 12 kilometrów, należy opublikować w komentarzach pod postem na profilu Powiatu Dzierżoniowskiego na Facebooku, który pojawi się 7 czerwca o godzinie 10.00. Zdjęcia można publikować do końca dnia imprezy.

Uwaga – osoby, które nie posiadają konta na Facebooku i chcą udokumentować przebiegnięty dystans, mogą to zrobić pisząc na adres mailowy: promocja@pow.dzierzoniow.pl. Na maile również czekamy do końca dnia imprezy.

Oczywiście do udziału w zabawie zachęcamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Osoby, które nie posiadają wspomnianych wyżej pakietów startowych, a udokumentują pokonanie przynajmniej 12 km, otrzymają od nas wirtualny medal i podziękowanie.
Zachęcamy do aktywności wszystkie chętne osoby, dystans minimum 12 km można przebiec ale można też przejechać na rowerze, rolkach czy też przejść pieszo.

Każdy uczestnik natomiast może skorzystać z przygotowanej przez nas wirtualnej nakładki na zdjęcie, zawierającej logo Wirtualnego GE Aviation Sowiego Biegu. Z pewnością wasze zdjęcia będą się świetnie prezentować z tym graficznym dodatkiem. Link do pobrania nakładki.

Biegacze – szykujcie się więc do Wirtualnego GE Aviation Sowiego Biegu!