herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Wirtualny GE Aviation Sowi Bieg – za nami

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Ponad 100 osób wzięło udział w Wirtualnym GE Aviation Sowim Biegu, który odbył się w niedzielę 7 czerwca.

Wydarzenie zorganizowane zostało w zamian za zaplanowany GE Aviation Sowi Bieg, który nie mógł się odbyć z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa.
Forma wirtualnego biegu była swobodna, dlatego też nie obowiązywały zapisy, ani opłaty startowe. Nie było również oficjalnego startu ani mety.

Zabawa sportowa adresowana była przede wszystkim do posiadaczy pakietów startowych na GE Aviation Sowi Bieg (ważność pakietów startowych wykupionych na tegoroczną edycję została uczestnikom automatycznie przedłużona na bieg w 2021 roku).

Każdy posiadacz pakietu startowego, który 7 czerwca wziął udział w wirtualnej edycji imprezy i przebiegł minimum 12 km, otrzyma od organizatorów oryginalny, odlewany medal. Nagroda przysługuje wszystkim uczestnikom, którzy w dzień wydarzenia udokumentowali pokonanie wymaganego dystansu na dowolnie wybranej przez siebie trasie i opublikowali swoje zdjęcia pod postem na fejsbukowym profilu Powiatu Dzierżoniowskiego.

W Wirtualnym GE Aviation Sowim Biegu wzięli udział nie tylko biegacze. Miłośnicy aktywności fizycznej dystans 12 kilometrów pokonali również na rowerach, pieszo, a nawet konno. Wszystkim osobom, które w minioną niedzielę wystartowały w wirtualnym biegu serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy 6 czerwca 2021 roku na GE Aviation Sowi Bieg.

Uwaga! Posiadacze pakietów startowych na GE Aviation Sowi Bieg, którzy w niedzielę przebiegli dystans 12 kilometrów, mogą odbierać medale w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie do końca czerwca 2020 roku. Medal można odebrać w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie (Rynek 27, Dzierżoniów, pok. 304).