herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zagraj z nami dla Eleny

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się do udziału w Powiatowym Charytatywnym Maratonie Piłki Siatkowej „Gramy dla Eleny”, koniecznie wyślij zgłoszenie swojej drużyny.

Plakat zachęcający do zapisów drużyn na maraton siatkarki. Plakat ilustrujący treśc artykułu. Nie zawiera więcej informacji niż zostało podane w tekście.

Gwarantowana dobra, sportowa zabawa, która połączy nas przy wspólnym celu, jakim jest pomoc niepełnosprawnej mieszkance Pieszyc – Eleny. Czas na zgłoszenia upływa 23 listopada. Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej odbędzie się 28 listopada od godziny 10:00 w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie.

Warto przypomnieć, że Powiatowy Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej ma pomóc w spełnieniu dwóch marzeń Eleny. Jednym z nich jest wystawa autorskich prac plastycznych, a drugim jest zakup wymarzonego psa. Dlatego też podczas wydarzenia zorganizowana będzie wystawa prac autorstwa Eleny, a każdy gość imprezy będzie mógł nabyć wspaniałe grafiki i rysunki młodej artystki. Pieniądze zebrane z aukcji zasilą cel, jakim jest zakup psa.

Plakat ilustrujący treść artykułu. Nie zawiera więcej informacji niż zostało podane w tekście.
Plakat maratonu piłki siatkowej

Zachęcamy więc do sportowej zabawy amatorskie drużyny siatkarskie – męskie, damskie i mieszane. Drużyny mogą liczyć do 10 osób, a wpisowe od całej drużyny wynosi 150 zł (wpłata na konto akcji: Spełnienie marzeń Eleny – Zrzutka.pl/mwx9g5)
Zgłoszenia do siatkarskiego maratonu przyjmowane są telefonicznie – pod numerem 509 949 966 oraz mailowo – na adres promocja@pow.dzierzoniow.pl.

Drużyny mogą się zgłaszać do 23 listopada.

Organizatorem akcji jest Powiat Dzierżoniowski, a wydarzenie wspierają: II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie, K.S. Bielawianka Bester Bielawa, SALOS Pieszyce, SOSW w Dzierżoniowie, ZSZP w Mościsku, Dom Dziecka Janusza Korczaka w Pieszycach, ZPM Jerzy Gawrycki w Bielawie.