herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Zgłoś się do OKR-u

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Do 16 marca można zgłaszać swój udział do eliminacji powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jest on skierowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz do dorosłych.

Konkurs odbywa się w formie czterech odrębnych turniejów: turnieju recytatorskiego, turnieju poezji śpiewanej, turnieju teatrów jednego aktora oraz turnieju „wywiedzione ze słowa”. Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru nieprezentowanego wcześniej.

Szczegółowa informacja o konkursie oraz regulamin i karty zgłoszenia uczestników znajdują się na stronie www.powKonkurs odbywa się w formie czterech odrębnych turniejów: turnieju recytatorskiego, turnieju poezji śpiewanej, turnieju teatrów jednego aktora oraz turnieju „wywiedzione ze słowa”. Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru nieprezentowanego wcześniej.

Szczegółowa informacja o konkursie oraz regulamin i karty zgłoszenia uczestników znajdują się na stronie pow.dzierzoniow.pl w zakładce „Edukacja, kultura i sport”– Imprezy kulturalne.

Eliminacje miejsko-powiatowe 61. OKR-u odbędą się 22 marca w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury przy ul. Świdnickiej 23. Imprezę wspólnie organizują Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie..dzierzoniow.pl w zakładce „Edukacja, kultura i sport”– Imprezy kulturalne.

Eliminacje miejsko-powiatowe 61. OKR-u odbędą się 22 marca w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury przy ul. Świdnickiej 23. Imprezę wspólnie organizują Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.