Powiat Dzierżoniowski


Szukaj w serwisie:

Strona startowa Archiwum: Kwiecień 2019


Zbliża się termin składania wniosków do PFRON

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie informuje, że 15 maja 2019 roku mija termin składania wniosków na dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Remont mostu w Piskorzowie – od 8 maja objazd!

Zarząd Dróg Powiatowych w Dzierżoniowie informuje, że w związku z realizowaną obecnie modernizacją mostu w Piskorzowie, od 8 maja zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu.

Otwarty Turniej Gry w Petanque

W niedzielę 28 kwietnia na terenie dzierżoniowskiego OSiR-u odbył się Otwarty Turniej Gry w Petanque dla amatorów.

Zimowy Bieg Włókniarza za nami

Wspaniałe widoki, świetna atmosfera, a na mecie medale i wspólne ognisko. Tak wyglądała druga edycja Zimowego Biegu Włókniarza, która odbyła się 27 kwietnia.

Tanecznie przez powiat dzierżoniowski

Zapraszamy do niezwykłej podróży przez powiat dzierżoniowski. Niezwykłej, ponieważ nie będzie to podróż piesza, samochodowa, czy rowerowa, lecz właśnie taneczna.

Majówka w Powiecie Dzierżoniowskim

Przed nami długi majowy weekend. Każdy kto nie zaplanował wypoczynku poza powiatem dzierżoniowskim, z pewnością nie będzie się nudził. Do wyboru będzie wiele naprawdę ciekawych atrakcji.

Zapraszamy “Bieg 4 Łapy”

Stowarzyszenie na rzecz bezdomnych zwierząt Omyczek w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów zapraszają na "Bieg 4 łapy". Impreza adresowana do miłośników zwierząt domowych odbędzie się 1 czerwca na terenie Dzierżoniowskiego OSiRu.

Internetowe Konto Pacjenta

Ministerstwo Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia uruchomiło aplikację dla obywateli – Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Zachęcamy do korzystania z portalu.

Dzierżoniowska Majówka

Zapraszamy na Dzierżoniowską Majówkę. Jeśli nadal nie macie sprecyzowanych planów na długi majowy weekend, to ta propozycja może być dla Was strzałem w dziesiątkę. Szczegóły znajdziecie na plakacie.