herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

45 – lecie Towarzystwa Miłośników Dzierżoniowa

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

22 marca w I Liceum Ogólnokształcącym w Dzierżoniowie odbył się jubileusz 45 -lecia Towarzystwa Miłośników Dzierżoniowa.

od lewej prezes banku, burmistrz Dzierżoniowa i starosta

Uroczystość była przepełniona emocjami, wspomnieniami z działalności Stowarzyszenia oraz podziękowaniami dla wszystkich wspierających inicjatywy Towarzystwa Miłośników Dzierżoniowa. Takie podziękowania trafiły m.in. na ręce starosty Grzegorza Kosowskiego, wicestarosty Andrzeja Bolisęgi, burmistrza Dzierżoniowa Dariusza Kucharskiego, zastępcy burmistrza Dzierżoniowa Doroty Pieszczuch, radnego rady powiatu Janusza Guzdka, prezesa banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie Adama Nowakowskiego i wielu innych. W uroczystości udział wziął Poseł RP Marek Chmielewski.

przemowa wicestarosty Andrzeja Bolisęgi i starosty Grzegorza Kosowskiego

Wielkie podziękowania i gratulacje za trud, ogrom prac i starań dla promocji Dzierżoniowa, które dzięki Stowarzyszeniu ciągle się rozwija i staje się miastem filmowym o czym świadczy odsłonięcie ławki filmowej w parku naprzeciwko I Liceum Ogólnokształcącego zostały złożone na ręce Pani prezes Wandy Ostrowskiej oraz wiceprezesa Tomasza Dymnego.

Podziękowania dla wszystkich którzy wspierają TMD, m.in. starosty, burmistrza, prezesa banku oraz Tomasza Dymnego

Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa już od ponad czterech dekad działa na terenie powiatu dzierżoniowskiego dbając o zieleń, przyczyniając się do zachowania kultury, historii i tradycji. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu powstały piękne historie i inicjatywy takie jak np. sadzenie Liliaków.