herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Bezpłatne wsparcie dla opiekunów osób niepełnosprawnych

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Starosta Dzierżoniowski zaprasza opiekunów sprawujących bezpośrednią i całodobową opiekę nad niepełnosprawnymi dziećmi i osobami dorosłymi do udziału w Programie „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022.

Zdjęcie plaży w czasie zachodzącego słońca. Brzegiem spaceruje osoba, która pcha wóżek z osobą niepełnosprawną. W tle morze

Jak informuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia pozostało do dyspozycji jeszcze kilka wolnych miejsc w programie „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022.

W ramach akcji osoby, które całodobowo sprawują opiekę nad dzieckiem bądź dorosłą osobą niepełnosprawną mogą bezpłatnie otrzymać wsparcie w postaci zastępstwa.

Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: http://pcprdzierzoniow.pl/opieka-wytchnieniowa-edycja-2022/

Jeśli chcesz odpłatnie pełnić rolę opiekuna w programie „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022 zapraszamy do kontaktu pod poniższym linkiem: http://pcprdzierzoniow.pl/opieka-wytchnieniowa-edycja-2022-nabor-kandydatow-do-swiadczenia-uslug/

Szczegółowe informacje możesz uzyskać osobiście w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie ul. Piastowska 1, bądź dzwoniąc pod numer telefonu 74 833 98 95.