herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Co na weekend w Powiecie Dzierżoniowskim?

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Jak co czwartek zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem najciekawszych propozycji spędzania weekendu w Powiecie Dzierżoniowskim.

Weekend w powiecie rozpoczyna się w piątek już o godzinie 12:00 na parkingu przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, gdzie odbędą się WARSZTATY CERAMICZNE dla dzieci w wieku 6-12 lat. Szczegóły na plakacie poniżej:

Od 16:00 na placu zabaw przy ul. Pięknej w Dzierżoniowie rozpocznie się MINIFESTYN dla dzieci. Na najmłodszych czekać będą dmuchane atrakcje, zabawy z animatorem, malowanie twarzy oraz darmowa wata cukrowa.

O 19:00 Dzierżoniowski Ośrodek kultury zaprasza na spotkanie z Kulturą w sieci i Teatrem Kątem w odcinkach. Szczegóły na plakacie poniżej:

Bielawa w piątek o 21:30 zaprasza na plac przy budynku w Parku Miejskim na seans plenerowy „Anioł”.

W sobotę zapraszamy do udziału w Turnieju Deblowym Tenisa Ziemnego na kortach tenisowych dzierżoniowskiego OSiRu. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00, a żeby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. Zapisy potrwają do 3 lipca do godziny 20:00. O szczegóły prosimy pytać pod numerami telefonów 74 645 05 41 wew. 327 lub 609 866 442, a także osobiście na kortach tenisowych lub w biurze OSiRu.

Bielawski Klub Żeglarski w sobotę od godziny 12:00 zaprasza na niezapomniane rejsy po Jeziorze Bielawskim.

5 lipca, czyli w niedzielę zapraszamy na festyn „Witajcie wakacje”, którego początek zaplanowano na godzinę 15:00 na boisku na osiedlu Tęczowym w Dzierżoniowie. Na odwiedzających to miejsce czekać będą konkursy, animacje, dmuchańce oraz warsztaty modelarskie.

O 18:00 zajrzyjcie na facebookowy profil Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury i sprawdźcie Tor Muzyczny – „Rozśpiewany Dzierżoniów”. Szczegóły znajdziecie na plakacie:

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Bielawskiego Kina MOKiS:

oraz do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pozytywnie nastrojeni na lato”