herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Daj pluszaka dla dzieciaka

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego zainicjował kolejną akcję społeczną. Tym razem jest ona skierowana do najmłodszych mieszkańców naszego regionu.

Zbliża się Dzień Dziecka, który jest czasem radości oraz uśmiechu naszych pociech. Jednakże nie wszystkim przyjdzie spędzić ten dzień w gronie swoich bliskich.
Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego zaprasza wszystkich do akcji „Daj pluszaka dla dzieciaka”.

Celem akcji jest wsparcie dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach, podarowanie małego upominku w postaci pluszaka oraz pokazanie, że nie zapominamy o nich i ich trudnej sytuacji. Nowe pluszaki o wielkości od 15 cm do 30 cm zbieramy do 21 maja 2021 roku.

Aby wziąć udział w akcji należy przynieść pluszowego misia do sekretariatu jednej z szkół ponadpodstawowych w powiecie dzierżoniowskim. Zostaną one przekazane dzieciom przebywającym w Szpitalu Powiatowym w Dzierżoniowie oraz na oddziale psychiatrycznym dzieci i młodzieży Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sudeckie Centrum Zdrowia w Pieszycach.

Jesteśmy pewni, iż ten mały gest ucieszy dzieci i wywoła na ich twarzach serdeczny uśmiech, dlatego jeszcze raz zachęcamy do udziału w akcji. Pozdrawiamy Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego.