Strona startowa Promocja, Kultura, Sport i Turystyka

Aktualności – promocja, kultura, sport i turystyka

KS Bielawianka Bester Bielawa – MKS Ikar Legnica 3:0

16 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się mecz siódmej kolejki o mistrzostwo II ligi siatkówki pomiędzy KS Bielawianka Bester Bielawa a MKS Ikar Legnica. Było to starcie czwartej (Bielawianka) oraz dziewiątej (Legnica) drużyny ligowej tabeli.

Wyjątkowe zaproszenie na Bal Starosty

Wszyscy, którzy pragną wziąć udział w Balu Starosty powinni już zarezerwować miejsce. Jedyna tego typu impreza w Powiecie Dzierżoniowskim odbędzie się już 1 lutego 2020 roku w Sali Splendor w Bielawie.

60-lecie Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie

15 listopada odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie. Świętowanie rocznicy rozpoczęło się odsłonięciem tablicy pamiątkowej poświęconej patronowi szkoły Tadeuszowi Kotarbińskiemu.

Co na weekend w powiecie dzierżoniowskim?

Co ciekawego wydarzy się w ten weekend w powiecie dzierżoniowskim? Już spieszymy z informacją, ponieważ w najbliższych dniach dużo będzie się działo szczególnie w kulturze i sporcie.

Otwarty Konkurs Ozdób Choinkowych Bielawa 2019

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego do udziału w szóstej edycji Otwartego Konkursu Ozdób Choinkowych, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.

Jak zdobyto Dziki Zachód – wiersze i poematy

Jeśli lubisz ciekawe historie, a do tego opowiedziane w niebanalny sposób, weź udział w spotkaniu autorskim Adama Lizakowskiego, które odbędzie się 29 listopada o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piławie Górnej.

ZOBACZ WSZYSTKIE INFORMACJE