herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw – spotkanie konsultacyjne

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Kilkunastu przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu dzierżoniowskiego, wzięło udział w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, które odbyło się 9 września.

Uczestnicy mieli możliwość zadania pytań ekspertowi z Fundacji „Umbrella”, odnośnie sposobu ubiegania się o środki na różnego rodzaju działania, w tym z Programu Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw 2019. W ramach tego programu można pozyskać dotacje w wysokości do 5.000 złotych na realizację mikroprojektów.

Nabór potrwa do 22 września, a szczegółowe informacje w tej sprawie można znaleźć na stronie www.maleinicjatywy.pl. Jeśli ktoś nie nie mógł wziąć udziału w poniedziałkowym spotkaniu, a chciałby zadać pytanie ekspertowi, wystarczyć napisać maila na adres: k.szepiela@sektor3.wroclaw.pl.

Organizatorami spotkania byli: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Centrum ds Katastrof i Klęsk Żywiołowych „Tratwa”, Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” oraz Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.