herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

GE Aviation Sowi Bieg – komunikat!

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Jest nam niezmiernie miło, że mimo panującej na świecie pandemii koronawirusa, tak licznie wystartowaliście w Wirtualnym GE Aviation Sowim Biegu. Przypomnijmy było Was ponad 200 osób!

Cieszymy się, że pomimo przełożenia imprezy na przyszły rok, tak wielu z Was chce wziąć w nim udział, a wnioskując po komentarzach, znakomita większość nie może się doczekać pierwszego weekendu czerwca 2021 roku. Przypominamy – GE Aviation Sowi Bieg zaplanowaliśmy na 6 czerwca 2021 roku.

Wiemy, że wśród Was są osoby, którym nie udało się jeszcze odebrać medali za udział w tegorocznej wirtualnej edycji wydarzenia. Dajemy Wam ostatnią szansę otrzymania tej unikatowej pamiątki i wyznaczamy ostateczną datę jej odbioru na dzień 31 lipca 2020 roku (do godziny 14:00). Medale możecie dostać pojawiając się osobiście w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27. Jeśli chcecie aby medal dostarczony został do Was pocztą, prosimy o kontakt telefoniczny: 74 832 52 30 lub mailowy: promocja@pow.dzierzoniow.pl.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na przyszłoroczny GE Aviation Sowi Bieg!