herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Powiat Dzierżoniowski we Wrocławiu

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

W ramach akcji „Wakacje 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim” rozpoczęte zostały działania promocyjne mające na celu pokazanie walorów naszego regionu mieszkańcom Dolnego Śląska i innych regionów naszego kraju.

W tym celu, od wiosny tego roku w wielu miejscach na terenie powiatu możecie spotkać najnowsze foldery promocyjne powiatu oraz ulotki, w których opisane zostały największe atrakcje, będące magnesem dla przyjeżdżających tutaj gości. Jeśli spotkacie je na swojej drodze, to może Was również zachęcą do wybrania się na zwiedzanie swojej najbliższej okolicy – a mamy wiele do zaoferowania.
Po pierwsze – Turystyczna Wielka Piątka Powiatu Dzierżoniowskiego, czyli pięć najważniejszych lokalizacji, które trzeba zobaczyć w powiecie dzierżoniowskim: Wielka Sowa, Arboretum w Wojsławicach, Jezioro Bielawskie, Młyn Hilberta i jedna z największych w kraju sieć ścieżek i tras rowerowych. Ponadto opisane zostało wiele innych miejsc, do których można udać się by miło i aktywnie spędzić czas. W folderze znalazł się również wykaz najważniejszych, cyklicznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbywają się w powiecie. Foldery te trafiły również do punktów informacji turystycznej na wrocławskim dworcu PKP oraz Porcie Lotniczym Wrocław.

FOLDER PROMOCYJNY POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO 2020

ULOTKA POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO 2020

W ramach „Wakacji 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim” został również stworzony film promocyjny, w pigułce prezentujący walory powiatu. Możecie go obejrzeć będąc w hotelach i restauracjach rozsianych po naszym regionie. Dodatkowo, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców i pokazać film szerszej publiczności rozpoczęta została kampania promocyjna w autobusach MPK Wrocław. Spotkała się ona z pozytywnym odbiorem pasażerów wrocławskich autobusów. Ci z nich, którzy jeszcze nie odwiedzili tej części Dolnego Śląska, byli pozytywnie zaskoczeni pięknem naszej okolicy i ilością atrakcji, które oferuje Powiat Dzierżoniowski.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć naszego filmu, to zapraszamy na seans:

Przypominamy jednocześnie, że w ramach akcji „Wakacje 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim” czekamy na informacje o Waszych ulubionych trasach spacerowych, rowerowych, biegowych i rolkowych, a także innych ciekawych form spędzania wolnego czasu w naszym powiecie. Dodając w waszych mediach społecznościowych (facebook, instagram itp.) zdjęcia lub filmy z Waszych wojaży, oznaczcie je hashtagiem: #wakacje2020wpowieciedzierżoniowskim. My postaramy się o to, by każda z Waszych lokalizacji znalazła się na naszej stronie internetowej pow.dzierzoniow.pl oraz w facebookowym wydarzeniu „Wakacje 2020 w Powiecie Dzierżoniowskim”.