herb powiatu POWIAT
DZIERŻONIOWSKI

Konkurs Kartek Wielkanocnych

Dodano: Aktualizacja: Tekst:

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w VIII Powiatowym Konkursie Kartek Wielkanocnych.

Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką kartki świątecznej zawierającej motyw kojarzący się ze Świętami Wielkanocnymi. Format kartki nie może przekroczyć formatu A5 (148mm x 210mm). Kartka może zawierać życzenia, jednak nie będą one podlegały ocenie. Jedna osoba może nadesłać tylko jedną kartkę, wykonaną samodzielnie. Prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy oraz karty zgłoszenia do 13 kwietnia do godz. 15.30 do Starostwa Powiatowego do Wydziału Edukacji i Kultury, Rynek 27 w Dzierżoniowie, II piętro, pokój 207.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na kwietniową sesję Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, na której otrzymają dyplomy i nagrody pieniężne.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajduje się w Regulaminie Konkursu.

Karta zgłoszenia do konkursu